שואבי אבק

 

 

 

שואב אבק תעשייתי

 

שואב אבק תעשייתי הוא פריט הכרחי כמעט בכל עסק גדול. בניגוד לשואב אבק ביתי, שעל יכולתיו ניתן להתפשר בהתאם לצורך, כשמדובר בעסק כמו מפעל, משרד גדול, עסק לשטיפת רכבים, חשוב לרכוש שואבק אבק איכותי ועוצמתי שיוכל לספק מענה הולם לכמות הלכלוך המצטברת ויעניק ניקיון יסודי גם במקומות קשים לניקוי. כיום בשוק מכשירי חשמל למטבח קיים מגוון רחב של שואבי אבק תעשייתים, אז כיצד תדעו לבחור את השואב הטוב ביותר?

 

על איכות לא מתפשרים

 

בבחירת שואב אבק תעשייתי, חשוב לבדוק מספר פרמטרים. ראשית, מהו אופן השימוש שלו? האם אתם מחפשים שואב למשרד או למפעל?האם אתם זקוקים לו לצורך שימוש תעשייתי או פרטי? בהתאם לכך תבחרו את מידת העוצמה (כוח השאיבה) והנפח שלו (בליטרים) שהם מה שהופכים אותו מעוד שואב לשואב תעשייתי. בדקו מהי מידת עוצמת השאיבה, מספר המנועים, גודל המיכל וסוגי המברשות איתן הוא מגיע. במידה ומדובר במפעל, סופר או משטח שמצטברת עליו כמות לכלוך באופן שוטף, סביר שתצטרכו שואב חזק יותר עם כמה מנועים ועוצמת שאיבה גבוהה.

עוד מומלץ להתחשב במידת הניידות שתזדקקו לה,יציבות הגלגלים וחוזקן או שאם מדובר בחלל עם מדרגות אולי עדיף לרכוש שואב קטן יותר שיקל עליכם בהעברתו ממקום למקום. בדקו גם את אורך הכבל וגם את אורך הצינור, על מנת שיאפשר לכם תנועה מרבית גם במרחק מנקודת חשמל באזור. לאחר שתמצאו שואבי אבק עם הנתונים הנחוצים לכם, בדקו חוות דעת על חברות מוצרי חשמל מאחר וטיב השירות לא פחות חשוב מאשר הקנייה עצמה. בחרו בחברה שנראת אמינה ומקצועית המספקת שירותי תיקונים ואחריות הולמים.

 

שואב אבק תעשייתי- הפתרון המושלם לעסק שלכם

 

השימוש בשואב אבק תעשייתי עלה בשנים האחרונות גם בקרב העסקים הקטנים בעקבות הדרישה לשואב אבק איכותי שיוכל לנקות סוגים שונים של פסולת תוך זמן קצר. שואב אבק תעשייתי מסוגל לשאוב כמעט כל דבר, החל מעלים ועד לחלקיקי מתכת. בסוניקה מוצרי חשמל תמצאו שואב אבק תעשייתי איכותי בעל שלושה מנועים עוצמתיים,מתאים לשימוש מקצועי של מכונים לשטיפת רכבים, סופרים ואף מפעלים. כמו כן, שואב האבק התעשייתי של סוניקה מנקה משטחים יבשים וגם רטובים. זאת ועוד, לסוניקה מעבדת שירות מקצועית אשר נותנת מענה מהיר לכל בעיה אשר עלולה לצוץ ובה תקבלו שנה אחריות על השואבים.

צרו עימנו קשר

ליצירת קשר והזמנות