קטלנים נגד יתושים

 

 

 

הקיץ בפתח, כיצד בוחרים קטלן יתושים מומלץ?

בכל שנה אותו סיפור, הקיץ מגיע ואיתו נחילי יתושים (יתושות) צמאי דם, המדירים שינה מעינינו בלילות, ולעיתים, אף, כמו במקרים של נגיפי הזיקה, המלריה ומחלות נוספות, מסכנות חיים ממש. אם כך, גם במידה ואתם שייכים למתי המעט ברי המזל, שהשנים האחרות עברו עליהם בלא שפגשו את הצרה המזמזמת הזו, כבר כעת מומלץ להתחיל במלאכת בחירת קטלן יתושים מומלץ. פתאום, צצות ועולות דילמות מדילמות שונות, כמו מהו קטלן יתושים מומלץ? איך בוחרים אחד כזה? להמלצות של מי מקשיבים ולמה בכלל צריך להרוג יתושים? על חלק מהתשובות, חברות המתמחות בקטלני יתושים ובשאר חבילת מוצרי חשמל, כמו סוניקה, למשל, יכולות לתת לכם תשובה, על השאר, ננסה לענות כאן.

מהן התכונות האופטימליות של קטלן יתושים מומלץ?


קטלן יתושים מומלץ | סוניקה מוצרי חשמלאמנם, ניתן להשתמש בכילות כמו בימי הסבתא, להיעזר בשמנים אתריים שמבריחים יתושים (ציטרונלה) או כאלה שמשככים את הגירוד שלאחר העקיצה (לבנדר), לתקוע ספירלות בחשמל, להדליק לפידי קטורת עשנים וכן הלאה, אבל, בינינו? בשביל מה כל כאב הראש הזה? הטכנולוגיות של היום מאפשרות לכם לחבר לחשמל מכשיר קבוע, שלא צריך להתעסק איתו יותר מידי, לא צריך לזכור לחדש אותו והוא גם איננו מפיץ עשן סמיך שמבריח לא רק את היתושים, אלא גם את האורחים. קטלני היתושים החשמליים ניתנים לחיבור בבית או בחצר, הם מאירים באור סגלגל רומנטי (מסתבר שגם היתושים מוצאים את האור הזה לאטרקטיבי מאד) וזהו. פרט לריקון מגירת האיסוף מידי פעם, אתם יכולים לשכוח מיתושים. 

למה בעצם להרוג יתושים?


גם אם אתם מאלה החסים על החי, אתם חייבים להודות כי הבעיה העיקרית ביתושים איננה הזמזום (המטריד לכשעצמו שלהם), אלא העקיצה. בשנים האחרונות חווינו מספר התפרצויות של מחלות שונות, כמו קדחת הנילוס, נגיף הצ'יקונגוניה, דנגי, זיקה, קדחת צהובה, דלקת קרום המוח היפנית, ורשימה לא קצרה של מחלות נוספות, אשר הופכות את השימוש בקטלן יתושים למומלץ לא רק בבתים בהם ישנם תינוקות, קשישים או בעלי מערכת חיסונית ירודה, אלא לחובה בכל בית, משרד או מפעל. קטלן יתושים מומלץ, כזה הפועל על חשמל, יכול לטפל במאסות גדולות של יתושים ואיננו מצריך מכם התעסקות שוטפת איתו, בניגוד לשיטות החלופיות. היכולת לתקוע את המכשיר בחשמל ולשכוח ממנו, עד לזמן הניקוי הבא שלו, הופכת אותו לאולטימטיבי ולנוח לשימוש לכולם.

בחירת קטלן יתושים

הקריטריונים לבחירת קטלן היתושים האופטימלי עבורכם הם, גודל החדר - ככל שהחלל יותר גדול נבחר בקטלן גדול יותר אשר שטח הכיסוי של הנורות שלו גדול יותר, במילים פשוטות הנורות שלו מושכים את היתושים ממרחק רב יותר. איכות הקטלן - בין אם זה החומר ממנו עשוי המכשיר ובין אם זה הרכיבים הפנימיים, בשביל שהיתושים לא יתחמקו ללא שריטה בשל עוצמת פיצוץ נמוכה מדי ובכדי שהקטלן יאריך חיים חשוב לקנות קטלן רציני ונהיה בטוחים כי הוא יעשה את העבודה. לדוג׳ קטלן הברזל של סוניקה, מיוצר כבר למעלה מ-15 שנה ע״י מומחים מהתחום, בעל ציפוי אנטי חלודה ורכיבים פנימיים איכותיים שמבטיח אזור נטול מעופפים.
 

צרו עימנו קשר

ליצירת קשר והזמנות