קטלני יתושים ומעופפים

לחברתנו קטלני יתושים מסוגים שונים

איך לבחור מכשיר נגד יתושים


הקיץ מגיע, ואתו – חברינו היתושים, העוקצים והמציקים. האדם הנבון, כלומר אתם הקוראים, ירצה להקדים תרופה למכה, ולקנות מכשיר נגד יתושים ומעופפים אחרים, ובכך להימנע לפחות מאי-נוחות אחת שהקיץ מביא אתו. אז איך בוחרים מכשיר יעיל באמת כנגד יתושים? ולמה כדאי לכם לבדוק את המכשירים של "סוניקה חשמל בע"מ"?

דבר ראשון – יעילות


ישנם מכשירים העובדים רק על סוג חרקים מסוים, או מכשירים הדורשים צריכה של חומרים נוספים, כמו נוזל דוחה חרקים. במידה ואתם מעוניינים במכשיר יעיל וטוב, מומלץ לקנות קוטל חרקים חשמלי, אשר יכול להחזיק שנים רבות בתחזוקה נכונה, ודורש רק חשמל וניקיון של המכשיר בתקופות העמוסות בחרקים. בבחירת המכשיר, מומלץ לבדוק מראש אילו חרקים הוא דוחה, ובכך לדעת אם הוא מתאים לצורכיכם. במרבית הקוטלים יהיה מצוין מראש כי זה מכשיר נגד יתושים ומה גודל המכשיר - במידה ואכן בוחרים בקוטל יתושים יש לבחור גודל המכשיר בהתאם לגודל החלל בו מעוניינים להניח את המכשיר. לרוב ככל שישנן נורות חזקות יותר משיכת המעופפים למכשיר תהיה רבה יותר וכן גם טווח המשיכה יגדל. 
עניין נוסף זה עוצמת הפיצוץ שנותן המכשיר בעת כניסת מעופפים למכשיר ועמידותם של הרכיבים הפנימיים, אך זה מעט מורכב יותר לבחון, על כן לפני הרכישה מומלץ לקרוא את פירוט המכשיר ו/או להתייעץ עם איש מקצוע.

דבר שני – עמידות


ברכישת קוטל חרקים, מאד חשוב לוודא מאיזו חברה אתם קונים, ומאילו חומרים המכשיר עשוי. בדיקת החומרים חשובה לא רק לפעילות ולעמידות הכללית של המכשיר, אלא גם חשובה לתכליתו של המכשיר בביתכם. במידה ואתם צריכים מכשיר לישיבה בבית, סביר להניח כי תרצו מכשיר קטן ועדין יותר, וכי כדאי להתייעץ על טווח ההשפעה הרצוי למקום סגור ועל טווח המשיכה של הנורות, המכשירים המתאימים הם בעלי נורות של 8W לחדרים קטנים ו10W לחדרים בינוניים וגדולים. לרוב מכשירים לבית עשויים מאלומיניום ו/או מפלסטיק, כם במקרים אלו רצוי לוודא כי איכות החומרים טובה. במידה ואתם מעוניינים במכשיר לחצר או למרפסת, תרצו מכשיר משמעותית יותר גדול ומאסיבי, שעשוי מחומר הנוטה להתבלות ולהחליד לאט יותר, אם בכלל, בעקבות חשיפה למים או לחות, כמו הקטלן המקצועי של ״סוניקה״ העשוי ברזל עם שכבת ציפוי למניעת חלודה.

ועכשיו – לבחור!


מכשיר נגד יתושיםיש לכם אמנם את כל המידע הנחוץ לבחירת מכשיר נגד יתושים שיתאים בדיוק לצורכיכם ויחזיק לשנים רבות – אך עדיין קשה להחליט מאיזו חברה לקנות. כאן נכנסת "סוניקה חשמל בע”מ”. החברה מייבאת מכשירים אלו למעלה מ-15 שנה, מכשירים אמינים, איכותיים ואפקטיביים. כמו כן דואגת החברה לשפר ולהתאים את מוצריה בהתאם לסטנדרט בינלאומי והתקן הישראלי המשתנים כל תקופה לתפעול קל, נוח ובטיחותי יותר. מלבד ניסיון רחב בתחומי האלקטרוניקה השונים, לעסקים ולבתי מגורים כאחד, החברה דואגת להעסיק אנשי מקצוע מהטובים בתחומם, שיוכלו לענות ביעילות לכל שאלה, ולוודא כי תקבלו את המוצר הטוב והמתאים ביותר בשבילכם. 
 

צרו עימנו קשר

ליצירת קשר והזמנות