מכשירי חשמל למטבח

מציידים את הבית במבחר מכשירי חשמל למטבח? שלושה דברים שחשוב לזכור

בלנדרים, מיקסרים, טוסטרים, תנורים, טוסטר אובן, מיקרוגל, מכונת קפה, מדיח כלים... האם אתם מסוגלים לדמיין לעצמכם כיצד היו נראים חיינו ללא מכשירי חשמל למטבח? למעשה, לא צריך ללכת בזמן מאות שנים אחורה, אפילו הורינו יכולים לספר לכם עד כמה קשות היו מלאכות המטבח, הבישול ושטיפת הכלים, לפני שהמטבח שלנו הפך למודרני כל כך, כפי שהוא כיום. בהתאם לצרכים ולביקוש גדל גם ההיצע, וכיום, כשבכוונתנו לרכוש מכשיר חשמלי כלשהו למטבח, אנחנו עומדים אובדי עצות מול המבחר הגדול הקיים בחנויות ובאתרים כמו סוניקה, שבו כל המוצרים תחת אותו מותג איכותי.

כיצד בוחרים מכשירי חשמל למטבח?

ישנם שלושה קריטריונים מכריעים בבחירת מכשירי חשמל למטבח, אשר אם תזכרו אותם, תוכלו להקל על הבחירה בין המכשירים השונים.

הראשון בהם הוא הפונקציונאליות של מכשיר החשמל. רובנו עושים שימוש ביתי ממוצע בציוד הנמצא במטבח שלנו, ולכן, לא נצטרך מכשירים ואבזור מקצועי משוכלל ומיוחד אשר נרכש בחנויות מיוחדות, אלא נוכל להסתפק במכשירים הממוצעים המוצעים. אבל, גם כאן, יהיו מכשירים שישמשו אותנו לעיתים קרובות יותר (למשל, טוסטר אובן ומיקרוגל) וכאלה שישמשו אותנו לעיתים רחוקות (כמו בלנדר רב חלקים שכל שימוש בו הופך למשימה מורכבת).

הקריטריון השני הוא השתלבותו של מכשיר ספציפי בלוק הכולל של המטבח. למשל, במטבח שכולו מעוצב בסגנון חללי (נירוסטה מבריקה וכד') לא יתאים קומקום חשמלי בסגנון קלאסי, וההיפך. יש להשתדל וליצור המשכיות וקו אחיד מבחינת הסגנון והעיצוב עד כמה שניתן.

הקריטריון השלישי הוא התקציב. מחירם של מכשירי חשמל יכול לנוע מעשרות שקלים (למשל, קומקום חשמלי פשוט) ועד עשרות אלפי שקלים (מקרר מודרני ומשוכלל, לדוגמה). אולם תמיד חשוב להסתכל על כל העלות ולא רק על מחירו של המכשיר. למשל, רכישת קולט אדים עשויה לכלול גם הוצאות הובלה, התקנה, שינויים באזור העבודה הקיים (כמו בניית הארובה לקולט) וכד'.

חברת סוניקה פועלת כבר כ-20 שנה בתחום של ייבוא מוצרי חשמל לבית ולמטבח ובעלת הניסיון להביא לכם מוצרים אשר יענו ככל שניתן על שלושת הקריטריונים האלו, להציע מוצרים למטבח אשר יהיו ״בדיוק מה שאתם צריכים״.

האם ישנה חשיבות למיתוגו של המוצר?

כן ולא. אמנם, לרוב, מחירם של מכשירי חשמל למטבח שהם איכותיים יותר נחשב לגבוה יותר ממחירם של הפשוטים, אולם האלמנט הקובע הוא דווקא תקופת האחריות ותנאיה, ולאו דווקא רמת פרסומו של המותג. לפי התקנות, תקופת האחריות על מוצרי חשמל ששוויים מעל ל-150 ₪ הינה שנה, מיום הרכישה או ההתקנה. כל מוצר חייב להיות מלווה בתעודת אחריות, ובמידה ויצרן/יבואן מחליט לתת מעבר ללקוח הטבות מעבר למה שקבוע בחוק, הוא חייב לפרט זאת בכתב בתעודת האחריות. 

מכשירי חשמל למטבח | סוניקה

צרו עימנו קשר

ליצירת קשר והזמנות