מייבש שיער מומלץ

מייבש שיער מומלץ | סוניקה מוצרי חשמל

 

 


מחפשים מייבש שיער מומלץ? קבלו כמה טיפים!

 

מחפשים מייבש שיער מומלץ? מייבש שיער נחשב למכשיר חשמלי פשוט שעלותו שווה לכל כיס. עם זאת, ישנם כמה פרמטרים שכדאי להסב אליהם את תשומת הלב בטרם רכישתו, על מנת להבטיח שבחרתם את המכשיר הנכון.

אנשי המקצוע של חברת סוניקה חשמל, המתמחה בייבוא ושיווק של מוצרי חשמל איכותיים, מציינים שישנם בשוק מגוון סוגי מייבשי שיער, כשהפופולרי ביותר הוא מייבש השיער שמעוצב בצורת שפופרת זוויתית דמוית אקדח.

ההבדלים העיקריים שבין מייבשי השיער המקצועיים לבין מייבשי השיער הביתיים נעוצים על פי רוב בהספק המנוע ועמידותם לאורך זמן. סוגים נוספים של מייבשי שיער הם כאלו שמתקפלים ומותאמים לנסיעות, או מכשירים שמשלבים בתוכם אפשרויות לייבוש ועיצוב שיער.

ההספק החשמלי של מייבש השיער

מייבש השיער מורכב מגוף חימום, מנוע חשמלי ומאוורר קטן. האוויר שנוצר בעקבות הפעלת המאוורר, עובר בלחץ דרך מיכל וחולף מעל לגוף החימום, מה שגורם לו להיפלט החוצה כאוויר חם. מחברת סוניקה מסבירים שכשמחפשים מייבש שיער מומלץ, אחד הנתונים שכדאי להתייחס אליו נוגע להספק החשמלי שלו.

כמו יתר המכשירים החשמליים, ההספק נע בין 1,200-2,300 ואט, ככל שמדובר בהספק גבוה יותר, כך גם עוצמת הייבוש גבוהה יותר וזמן הייבוש מתקצר. לפיכך, במידה ומתוכנן שימוש אינטנסיבי במכשיר, אזי רצוי שלא לרכוש דגם עם פחות מ-1,800 ואט. כמו כן, כדאי להעדיף גוף חימום קרמי, שמספק חום אחיד ונחשב לעמיד יותר בהשוואה לגופי החימום הסטנדרטיים.

מייבש שיער מומלץ- אופציה לשליפת הפילטר לצורך ניקוי

שיקולים נוספים שחשוב לשים עליהם את הדעת במהלך בחירת מייבש שיער מומלץ כוללים, בין היתר, את אפשרויות הפעלה, את מידת הנוחות בשימוש, את המחיר והאחריות. מייבשי שיער כוללים על פי רוב מספר דרגות חום ועוצמות רוח. עם זאת, מרבית המשתמשים יכולים להסתפק ב-2 עוצמות רוח ו-2 דרגות חום.

נקודה נוספת שראוי להתייחס אליה נוגעת לפילטר (מסנן). במייבשי השיער ישנו פילטר הממוקם לרוב בחלק האחורי שלהם. תפקידו של הפילטר הוא לסנן ולמנוע חדירת לכלוך. בדגמים אחדים קיימת אופציה לשליפת הפילטר לצורך ניקוי, פונקציה מועילה שמסייעת לשימור המכשיר לאורך זמן. מחברת סוניקה מדגישים שבעת בחירת מייבש שיער כזה או אחר, חשוב לוודא שהוא אינו כבד מדי ושאחיזתו אכן נוחה לאורך זמן.

צרו עימנו קשר

ליצירת קשר והזמנות