מאווררים

 

 

 

 

הקיץ בפתח, כיצד בוחרים מאוורר מומלץ?

אחת מהסיבות הידועות והמוסכמות על רופאים מומחים רבים, לכך, שאנשים רבים מוצאים את עצמם חולים בשפעת באמצע הקיץ, היא, לא תאמינו... מיזוג האוויר. כן, דווקא אותו מכשור חשמלי שהופך את הימים החמים לנסבלים יותר, ואת ימי החורף הקפואים לחמימים יותר, הוא זה שאחראי למאות ימי עבודה אבודים מחמת מחלת השפעת. תחשבו על זה, מה מהווה חממה מוצלחת יותר לחיידקים מחלל סגור ולא מאוורר, שבתוכו אנשים, שבחלקם, אפילו אינם מודעים לכך שהם נושאים נגיפים שונים? מצמרר. מצד שני, מהי החלופה? להתבשל מחום? לחוש שהמשרד הפך לסאונה בשעות הצהריים? כאן, נכנסים לתמונה המאווררים. מאוורר מומלץ איננו מצנן את האוויר כמו המזגן או מערכת המיזוג, אבל, גם זוהי נקודה לזכותו. כך, בצאתכם מהבית או המשרד הממוזג החוצה, הפרשי הטמפרטורות הגדולים אינם מידי ולכן, המערכת החיסונית שלכם איננה סופגת את ההלם שבמעבר. אם כך, מהו מאוורר מומלץ? איך תבחרו אחד כזה? הנה כמו טיפים לבחירה, מאת המומחים של סוניקה מוצרי חשמל באינטרנט.

מהו מאוורר מומלץ אופטימלי?


מאוורר מומלץ | סוניקה מוצרי חשמלישנם סוגים רבים של מאווררים המתחלקים לפי סוג הקיבוע שלה - מאווררי תקרה, מאווררי תליה, מאווררים עומדים על עמוד, מאווררי רצפה וכן הלאה. בנוסף לכך, המאווררים יכולים להתחלק גם על פי עצמת המנוע שלהם, קוטרם, מספר הכנפיים שלהם, קיומו של טיימר, קיומו של בורר מהירויות ומספר מהירויות קיימות וכד'. הדבר החשוב ביותר הוא להתאים את המאוורר הנבחר למשימה אותה עליו לבצע ולשטח בו הוא ממוקם. למשל, במשרד קטן יחסית, תוכלו לבחור במאוורר תקרה או במאוורר בו ניתן לווסת את המהירות או לקבע את הסיבוב, על מנת למנוע לדוגמא פיזור של דפים מהשולחנות, בעוד שבעת בחירת מאוורר ביתי, פיזור של דפים איננה מהווה בהכרח קריטריון לבחירה.

לסוניקה מגוון מאוורים, חלקם המתאימים לשימוש תעשייתי כגון מפעלים, אורוות, אולמות אירועים, חלקם לשימוש בתי עסק כגון בתי קפה, מסעדות, משרדים וחלקם המתאימים לשימוש ביתי, במרפסת, בסלון ובחדר שינה. המאווררים של סוניקה הינם מאווררים בעלי איכות הגבוהה ביותר בשוק, אשר מצד אחד עוצמתיים ומצד שני שקטים ככל שניתן.


איזה עוד יתרונות קיימים למאווררים על פני מזגנים?


מאוורר מומלץ גם כדרך להימנע מעקיצות יתושים בלילות הקיץ החמים. תנועת האוויר שהוא יוצר איננה מאפשרת ליתושות העוקצות להתקבע מספיק זמן במקומן כדי לעקוץ. יתרון נוסף שיש למאווררים מסתובבים על פני מזגנים, הוא היכולת לפזר את האוויר ולא ליצור נקודת קירור מכוונת אחת, אשר עלולה לגרום לישנים עם מזגן לכאבים כתוצאה מגב תפוס, שכמות תפוסות וכד'. המאוורר מערבל את האוויר ואיננו ממקד את הרוח לנקודה אחת בלבד.

בנוסף המאווררים של סוניקה המיוצרים ע״י מומחים של עשרות שנים בתחום, מן החסכוניים בשוק, במיוחד בהשוואה למזגן, גם מבחינת צריכת החשמל וגם מבחינת תחזוקה שוטפת של המכשיר.
 

צרו עימנו קשר

ליצירת קשר והזמנות