טוסטר אובן

 


אחד מצרכי הקיום הבסיסיים ביותר של האדם היא האכילה, וטוסטר אובן עשוי להיות כלי מרכזי ליצירת התפריט במטבח הביתי שלכם. רבים מהמאכלים שנאכלים בבית דורשים אפייה קלה יחסית, וטוסטר אובן עשוי להוות פתרון נהדר. הצוות המקצועי של סוניקה מתגייס כדי לספק לכם את כל המידע שאתם צריכים, כך שתוכלו לבחור בקלות טוסטר אובן מומלץ.

מה זה טוסטר אובן?

טוסטר אובן, או בעברית תנור מקלה, הוא מכשיר חשמלי ביתי המשמש לקליית לחם, לחימום מזון ולצלייה קלה. זהו תנור חשמלי קטן יחסית בעל גוף חימום עליון ותחתון. בעזרת מכשיר מסוג זה ניתן לאפות אפייה קלה, אבל גם לבצע אפייה של ממש. חשוב לדעת שמכשירי טוסטר אובן נבדלים זה מזה בעיקר ובגודלם ובעצמת הצלייה שלהם, כאשר יש טוסטרים שיכולים להוות תחליף לתנור אפייה ואחרים יהיו קרובים יותר לטוסטר לקלייה.

סוגים של  טוסטר אובן

קיימים סוגים שונים מכשירי טוסטר אובן, וכאשר אתם מחפשים מכשיר טוסטר אובן מומלץ יש לחשוב מהו השימוש לו מיועד המכשיר, וכמה מקום יש לכם במטבח. אם מכשיר הטוסטר אובן צפוי לשמש לכם כתנור ראשי כדאי שתשקלו לרכוש טוסטר אובן שבעים ליטר. זהו דגם פרימיום המשלב אפייה במצב טורבו וגריל, ומותאם גם לאפייה רצינית. 

טוסטר אובן קטן ובינוני

אם המטבח שלכם קטן במיוחד, או שהטוסטר צפוי לשמש אתכם לאפייה קלה וקלייה כדאי שתשקלו רכישת טוסטר עשרים וחמש ליטר. זהו טוסטר בסיסי יחסית, המציע טווח טמפרטורה שנע בין מאה למאתיים וחמישים מעלות. אפשרות נוספת היא טוסטר בינוני בגודל ארבעים וחמש ליטר.  

איך בוחרים טוסטר אובן מומלץ?

כאשר ניגשים לבחור טוסטר אובן יש לשקלל את האפשרויות והדגמים השונים ולבחור בדגם שמתאים לשימושים שלכם. כדאי לרכוש מכשיר מחברה מוכרת ואמינה, ומומלץ לחפש תחילה ביקורות על המכשיר אותו אתם מבקשים לקנות. בנוסף, חשוב לוודא שניתנת אחריות של שנה לפחות, ולבדוק מי יתקן לכם את המכשיר בעת תקלה. 

לשומרי כשרות

טוסטר אובן מומלץ גם עבור שומרי כשרות שלא מעוניינים לאפות חלבי ובשרי באותו התנור. בדרך כלל אפייה של מוצרים חלביים הינה קלה יחסית, לכן תוכלו לבחור להשתמש בתנור הגדול שבמטבח לאפייה בשרית, ולרכוש טוסטר אובן לאפייה חלבית.
 

צרו עימנו קשר

ליצירת קשר והזמנות