החזון שלנו

אנחנו מאמינים כי חווית הקניה איננה מתחילה ומסתיימת בעסקה חד פעמית, אלא מתחילה עוד כשנולד הרעיון למוצר חדש, שאותו אנו מציעים ללקוח, וממשיכה שנים רבות לאחר מכן כאשר הלקוח משתמש במוצר ונהנה ממנו. לאור עקרון זה פעלה החברה עוד מהימים בהם תפקדה כמפעל ייצור אנטנות, גם לאחר מכן כשפעלה כמשווקת מוצרי חשמל שונים, וגם היום, לאחר יותר מ-17 שנה של ייבוא ושיווק מוצרי חשמל תחת מותג החברה ״סוניקה״.

אנו חיים בעידן בו הקדמה הטכנולוגית ממשיכה לפרוץ עוד ועוד גבולות, בפרט בתחום האינטרנט. חברתנו פועלת כל העת על מנת להתאים את עצמה לרוח הזמנים המשתנים. כפי שחברתנו ידעה למצוא את הנישה בה תוכל להמשיך ולהביא לידי ביטוי את יכולותיה בתום עידן האנטנות, גם היום אנו מאמינים כי בתחום מוצרי החשמל ביכולתנו לספק לצרכן מענה איכותי. השכלנו לפתוח עבור לקוחותינו פלטפורמה בה ניתן יהיה לרכוש מוצרי חשמל איכותיים אשר יתאימו לצרכים היומיומיים של כל צרכן באופן מדויק ככל שניתן, במחיר הוגן ככל שניתן. 

אנו שואפים למצוא את המוצרים שיתאימו בדיוק למה שכולנו זקוקים לו בחיי היום יום. כפי שנכתב בסלוגן שלנו, אנו נשאף תמיד לספק לכם -  ״בדיוק מה שאתם צריכים״. 

חברת סוניקה תמשיך להתרחב ולהציע בחנות הוירטואלית מגוון מוצרים רחב יותר המתאימים לכל אדם ולכל כיס, מוצרים המשווקים תחת מותג שיש לו בית. כבר היום אנו מספקים את מוצרינו רק לאחר ביצוע מחקר שוק, בדיקת איכות, פיקוח, תוך כדי הקפדה על מתן שירות מקצועי ומענה אישי לכל לקוח ונמשיך לשפר את הנגישות ללקוח דרך הגישה הישירה אלינו.

אנו נמשיך לעשות מאמצים רבים בכדי למצוא עבורכם את המוצר המתאים. זהו תהליך המתחיל במחשבה מעמיקה על הצורך וממשיך בחיפוש אחר הפתרון האופטימלי. תהליך זה כרוך במציאת הספק המתאים, בנסיעות רבות, פגישות אין ספור, בחינת פסי ייצור, קבלת אינפורמציה ועמידה בנוהלי תקינה בינלאומיים ומקומיים. כל זאת על מנת למצוא את המוצר אשר ישרת את הצרכן הסופי באופן אופטימלי, באיכות גבוהה תוך כדי מאבק על מחירים סבירים שיתאימו לכל כיס.

תהליך אספקת המוצר ממשיך בחווית קניה נוחה, פשוטה ובטוחה. לשם כך נמשיך להשקיע באתר זה, בכדי לספק לכם, הצרכנים הסופיים, פלטפורמה ידידותית למשתמש בכל המובנים. בנינו עבורכם פלטפורמה אידיאלית לקניית מוצרים בחנות הוירטואלית שלנו, ובכוונתנו להוסיף ולהנגיש את המידע בחנות זו, תוך שקיפות מלאה בלי אותיות קטנות, כמו גם שירות אישי ומענה מקצועי לשאלות בעניין המוצר ותפעולו. 

אנו מתחייבים בזאת להשקיע את מירב המאמצים לעמוד בחזון זה, לרווחתם של כל לקוחותינו.

 

תמיד כאן בשבילכם,
משפחת סוניקה.
 

צרו עימנו קשר

ליצירת קשר והזמנות