קומקום חשמלי קטן

לקטלוג קומקומים >>

 

על פי רוב, הקומקום החשמלי הוא האמצעי הפופולרי ביותר לחימום ולהרתחת מים לשתייה ולבישול. בסך הכל זהו מוצר די בסיסי ופשוט מאוד להפעלה, והבחירה בו מתבססת בעיקר על סמך שיקולים של עיצוב או שיקולי מחיר.הקיבולת ברוב הקומקומים הביתיים נעה בין 1 ל-2 ליטרים אבל כדאי לדעת ששחקן חדש נכנס לשוק: קומקום חשמלי קטן בעל נפח של 0.4-0.6 ליטר.

 

מה עושים עם קומקום חשמלי קטן?

 

הקומקום החשמלי הקטן מתאים לשימוש יומיומי להרתחת מים בכל עת,  והוא כל כך קטן ונוח לנשיאה שניתן בקלות לארוז אותו איתכם במזוודה גם לנסיעות לחו"ל, לקחת אותו איתכם לעבודה, או להשתמש בו בבית, במידה ואתם חיים לבד או בזוג ולא זקוקים באמת לקומקום הגדול והמסורבל שלוקח הרבה חשמל גם כשיש בו מעט מים.

 

בלי תחושת נחיתות


על אף היותו קטן עד כרבע מגודלו של קומקום ביתי רגיל, הקומקום החשמלי הקטן עומד בכל הסטנדרטים הבטיחותיים שיש והוא פשוט לתפעול כמו כל קומקום רגיל: בסיס פלסטיק עמיד וגוף חימום מנירוסטה, חיווטים  חבויים ומוגנים, בסיס שמתחבר לחשמל. מד-מים שקוף, נורית חיווי שמציינת שהקומקום פועל ונכבית כאשר המכשיר מסיים להרתיח,  לחצן הפעלה/כיבוי רגילוכו'. שלא כמו דגמים של חברות אחרות, הקומקום החשמלי הקטן אשר משווק על ידי חברת סוניקה בע"מ, כבה אוטומטית בסיום ההרתחה והוא בעל מנגנון בטיחות למניעת התחממות-יתר ובנוסף יש לו ידית אחיזה אשר אינה מתחממת.


קומקום לכל כיס


החנות הוירטואלית של חברת סוניקה בע"מ מציעה מגוון רחב של מוצרים, לכל כיס ולכל מטרה, כולל קומקום חשמלי קטן. המוצרים משווקים תחת מותג הבית Sonica וכולם מסופקים לאחר שעברו בדיקת איכות ופיקוח. החברה מחזיקה מעבדת תיקונים ראשית לכלל מוצרי החברה הממוקמת באותו מבנה בו ממוקמים משרדי החברה.

 

מאין בא קומקום לעולם

 

הקומקום הוא כנראה כלי הבישול המתכתי העתיק ביותר. בתרבויות שונות בעולם משמעות המילה "קומקום" היא סיר מתכת המשמש להרתחה או בישול. כך למשל, בחצי האי ערב מצויים סוגים שונים של קומקומים ולהם תכליות שונות. קפה יבושל ב'דאללה' ויוגש בקומקום המכונה 'מסב' (מלשון סוב, בערבית-מזיגה)  ותה בכלל מבושל ב'בריק'. קומקום חשמלי קטן הוא הפיתוח החדשני ביותר לשושלת הקומקומים של ההיסטוריה.

צרו עימנו קשר

ליצירת קשר והזמנות